Scandic är en av Gymnastikförbundets huvudsponsorer och hotellet i Karlskrona ligger precis intill tävlingsarenan.
Erbjudande för deltagare
Scandic Karlskrona 19-22/11
Alla bokningar görs i mån av plats
Erbjudandet gäller för grupper om minst 10 rum eller 15 personer
Går att boka som senast fram till 16/10
Bokningsinstruktioner:
Grupperna hör av sig till [email protected]
Ange vid bokning 98222848
JA Hotel, ett omtänksamt och bekvämt hotell som ligger i hjärtat av Karlskrona och på bara någon minuts promenad från arenan. Frukost och wifi ingår i priset.
Vid bokning (via telefon eller mail) ange "riks2026kna" för bästa pris.
Telefon: 0455-555 60
E-post: [email protected]
Mitt på Stortorget i Karlskrona reser sig detta anrika stadshotell, en fast punkt i stadens hjärta sedan 1890. Med sin ståtliga fasad och takprydda skulpturer blickar hotellet ut över världsarvsstaden, där historia och nutid möts i en unik skärgårdsmiljö.
Sov gott i något av hotellets 103 rum – här finns allt från kompakta enkelrum till eleganta deluxerum. Alla med sköna sängar, fräscha badrum och lugn atmosfär.
Följ länken nedan för bästa pris.
Telefon: 0455 - 555 50
E-post: [email protected]
Hotell Conrad är ett 4-stjärnigt familjeägt hotell som ligger centralt i Karlskrona med närhet till Blekinges skärgård.
Det finns 58 hotellrum och 55 möblerade lägenheter, två relaxavdelningar, varav den ena med en liten pool och ett minigym.
Vid bokning ange "riks2026kna" för bästa pris.